O nás

Hasič servis Kolín - Radek Mühl
Slide

O nás

HASIČ-servis Radek MÜHL

Požární ochrana budov, školení bezpečnosti práce, pravidelné a jednorázové revize a kontroly, prodej a plnění technických a potravinářských plynů.
Pražská 350, 280 02 Kolín II

O nás

Vážení,
dovolte nám představit Vám naši firmu HASIČ-servis Radek MÜHL, která má ambice stát se Vaším spolehlivým partnerem v oblasti požární ochrany (PO), bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci (BOZP), dodání potravinářských či technických plynů a dalších souvisejících služeb.
Zakladatel Radek Mühl získával od roku 1999 praxi ve firmě vlastněné jeho otcem na pozici kontrolního technika požární ochrany. Naše firma HASIČ-servis Radek Mühl, s.r.o. byla založena až v roce 2015, ale svou činností a rozsahem poskytovaných služeb navazuje na firmu Radek Mühl HASIČ-servis, která byla založena v roce 2008 se zaměřením na poskytování výše uvedených služeb.
Při poskytování našich služeb klademe velký důraz nejen na kvalitu, ale i na flexibilitu ke splnění specifických požadavků našich zákazníků s ohledem na lhůtu pro uskutečnění zakázky, denní dobu prováděné služby apod.
Pracujeme s materiály a produkty ověřených českých a zahraničních společností a jejich kvalitu neustále sledujeme. Kvalitu našich služeb máme ověřenou nejen z pohledu našich dlouhodobých zákazníků, ale též orgánů státní správy v oblasti PO a BOZP. Disponujeme platnými a potřebnými osvědčeními vč. certifikátů pro výkon poskytovaných služeb.
S pozdravem Radek Mühl

Naše působnost

Naše společnost působí v oblastech: Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Golčův Jeníkov, Chvaletice, Přelouč, Poděbrady, Nymburk, Úvaly, Český Brod, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Praha, Uhlířské Janovice, Benešov, Zruč nad Sázavou a další…

Logo Hasič servis Radek Mühl

Hasič servis - prodejna Kolín - Radek Mühl

Naše prodejna a kancelář

Prodávám nové zboží a plníme technické a potravinářské plyny.
Po telefonické domluvě i mimo pracovní dobu.

Pondělí
7:00 – 15:30

Úterý
7:00 – 15:30

Středa
7:00 – 15:30

Čtvrtek
7:00 – 15:30

Pátek
7:00 – 15:30

Přesunout se na začátek